fbpx

Lahodnosti

Popis

Lahodnosti vznikly z hlubokého přesvědčení a osobní inspirace, že existují čisté potraviny, které skvěle slouží našemu tělu i mysli. V obchodech je není možné koupit. Není to možné z čistě
praktického hlediska,
 kdy se hledí převážně na zisk, nízkou prodejní cenu, trvanlivost, rychlost, 100% dostupnost během celého roku a další atributy, které jsme si způsobili my sami jako zákazníci. Potraviny jsou rychlené, ochuzené o základní předpoklady pro zdraví (jako je třeba ochrana proti plísním apod., kterou pak nezískává ani naše tělo), jsou konzervované, tepelně upravované a chemicky stříkané, geneticky upravované. Tlak na cenu a dodavatele je neuvěřitelně silný. Výsledkem je, že v obchodech s potravinami se neprodává jídlo, ale výplň žaludku. Jistě, je to dobré. Je to solené, kořeněné, slazené - ale zkuste si rajče z obchodu dát samotné a ještě si na něm pochutnat. Je to hmota.

Zabýváme se pouze 100% čistými a nepasterizovanými potravinami. Bereme si je přímo od farmářů a pěstitelů. Nevyužívám překupníky zboží a netlačím na svoje dodavatele s cenou. Vím totiž, že pokud to budeme dělat, zákonitě začne klesat kvalita. Moji dodavatelé to vědí a před navázáním obchodní spolupráce tak vedeme dlouhé rozhovory, stanovujeme postupy a odběry při sklizni (která není neomezená), ceny apod. Osobně si kontroluji sklizeň, zacházení s rostlinami a stromy a další atributy, které jsou pro čisté raw a bio potraviny klíčové.

Je zde spousta receptů, videí, článků ....

 

 Přejít na prodejnu 

Specifické podrobnosti a hodnocení

Osobně vyzkoušeno: ano
Naše hodnocení (10 = nejlepší): ********** (10)
Video: