fbpx

Sanus

Popis

Sanatorium Sanus je moderní soukromé zdravotnické zařízení v Hradci Králové. Založeno bylo v roce 1995. Provozuje oddělení plastické a estetické chirurgie, oddělení gynekologické, urologické, anesteziologické a nově také oddělení ortopedické. 

Zdravotní i estetické
zákroky

V Sanatoriu Sanus v Hradci Králové provádíme široké spektrum výkonů plastické chirurgie ze zdravotních i estetických důvodů. Vykonáváme od drobných ambulantních zákroků až po rozsáhlé výkony vyžadující několikadenní hospitalizaci. Zákroky čistě z estetického hlediska si pacienti hradí sami, zákroky ze zdravotní indikace jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

Pacientům nabízíme nadstandardní péči a po celou dobu o ně pečuje celý tým specialistů. Důležitou součástí péče je úvodní konzultace, při které je klientovi individuálně navržen nejvhodnější typ, postup a rozsah zákroku, vybere se termín výkonu a podány jsou i další důležité informace.

 

 Přejít na web kliniky 

Specifické podrobnosti a hodnocení

Druhy ošetření plastické operace, liposukce, odstranění tuku, odstranění nadbytku kůže a podkoží, odstranění podbradku,modelace prsou